راهنمائی بسیجیان برای دادن بیانیه درپی کشته شدن یک دانشجو در دانشگاه سبزوار

برادران و خواهران بسیجی:

از آنجائی که بسیج دانشجوئی چون دیگر ارگان های کشور باید سرگرم رتق و فتق امور جهان علی الخصوص دعوای اسرائیل و فلسطین و حزب الله و حماس باشد، هرجا که لازم شد به خیابان بریزد و ندای چهچه بلبل با زبان دراز گوش از خود ساطع کند که «انرژی هسته ای حق مسلم ماست»، از سخنرانی هر کس که سرش به تنش بیارزد یا نیارزد در دانشگاه جلوگیری کند و اصولا سعی در تبدیل سالن سخنرانی دانشگاه ها به مکانی در شان خود نماید و ده ها باید و شاید دیگر که درشرح وظایف نوشته و نا نوشته این نهاد «خودجوش» (=خودش خود بخود به جوش می آید) آمده و نیامده وبه دلیل اینکه این عزیزان وقت زیادی ندارند تا به مسائل پیش پاافتاده ای چون قتل کسی به دست یک بسیجی بپردازند، اینجانب ققنوس وظیفه شرعی، امر به معروفی و نهر از منکری، ملی، میهنی، هسته ای، حق مسلمی خود دانستم که با دادن یک سری راه کارهای کاربردی به برادران بسیج قدری از بار نشستن و نوشتن بیانیه درباره قتل یک دانشجوی دانشگاه سبزوار توسط یک دانشجوی عضو بسیج دانشجویی کم نمایم و کمکی کرده باشم تا یک عضو دلسوز بسیج دانشجوئی که می تواند با خواندن درسش و خارج شدن از دانشگاه کرورکرور آدم بکشد الکی الکی مشکل تحصیلی پیدا نکند. ما برای ساختن بمب اتمی به این قبیل عزیزان که امتحان آدم کشی خود را در زمان دانشجوئی شان پس داده باشند نیاز مبرم داریم.

لازم به ذکر است که آنچه از پی می آید صرفا چرکنویسی است برای برادرانی در بسیج دانشجوئی که بر خلاف بقیه اعضاء تا حد کلاس پنجم دبستان سواد دارند و مسئول نوشتن بیانیه های این نهاد مقدس می باشند. توصیه می کنم که این متن اولیه کاربردی را از زبان خودشان پاک نویس بکنند.

قاتل:

اول) باید در بیانیه بسیج این نکته حتما تاکید شود که قاتل عضو کنونی بسیج نیست و مثلا چهارده ساله که بوده فقط مدتی در بسیج محله شان مسئول پخش کردن چفیه فلسطینی بین برادران بوده. اگر هم با قاتل مشکلی داریم می گوئیم کارت بسیج خود را جعل کرده است.

دوم) در بیانیه می آوریم که این قاتل عزیز به شهادت دوست و دشمن بچه پاک و سر بزیر و منطقی و خونسرد و فهمیده و خلاصه همه آنچه که بسیجیان نیستند بوده. پس چنین کسی مشکل دست به خطا می زند.

سوم) می گوئیم که پدر قاتل آدم بدی است و وی و مادر وی را کتک می زند و ممکن است کاری که قاتل کرده از روی جنون لحظه ای بوده. چهار تا شاهد هم روی کاغذ جور می کنیم که صبح روز واقعه پدر قاتل ایشان و مادرشان را حسابی با کمربند کبود کرده و ایشان و مادرشان به خیابان دویده اند و همسایه ها را خبر نموده اند. اگر هم پدر ایشان در قید حیات نیستند برایشان ناپدری جور می کنیم دیگر چه بهتر.

چهارم) حتما یک یا دو پاراگراف در متن به ذکر مناقب، احساسات پاک و حق طلبانه و خلوص و مزخرفاتی از این دست این برادر قاتل اختصاص یابد با ذکر اینکه به هرحال این بابا عضو بسیج نیست.

مقتول:

اول) بسیار مهم است که از لفظ «شناخته شده» و «معلوم الحال» استفاده کرد و مقتول را آدم شروری معرفی کرد که شناخته شده بوده و همگی از دستش ذله بوده اند.

دوم) با همکاری نیروی محترم انتظامی در سه سوت یک یا چند پرونده شرب خمر یا دختربازی یا مواد مخدر یا بهتر از همه «اخلاقی» برای مقتول درست می کنیم تا به همه بفهمانیم که مقتول آدم بدی بوده. هر کس هم که خواستار بررسی این پرونده ها شد به جرم لکه دار کردن عفت عمومی خودش را به زندان می اندازیم.

سوم) به گزارش هائی که مثلا از «شاهدان عینی» و «دوستان مقتول» و دیگر دانشجویان در دست داریم اضافه می کنیم که مقتول صبح هنگام ورود به دانشگاه جلوی روی همه و در صحن مقدس دانشگاه شروع به استفاده از مواد مخدر کرده، عربده کشی کرده و سپس یک بطری ودکای روسی را از کیفش در آورده و قلپ قلپ سر کشیده در حالی که همه داشتند وی را نگاه می کردند تا بتوانند الان به ما گزارش موثق بدهند.

چهارم) بسیار مهم است که در پرونده های بند دوم بالا یک جوری چاقو و چاقوکشی را به مقتول ببندیم. باید بگوئیم که این بابا چاقوکش حرفه ای بوده است ویا مثلا در یک مغازه چاقو تیز کنی کار می کرده و به عنوان سرگرمی در قصابی محله شان کار می کرده بدون دستمزد و می گفته از کار با چاقو و گوشت لذت می برد.

پنجم) حتما و حتما باید بگوئیم که وی برای دختران دانشگاه و نوامیس مردم مزاحت های بسیاری ایجاد می کرده و از برادران «غیور» و غیره بسیار تذکر دریافت نموده است.

ششم) با همکاری دفتر نمایندگی رهبری در دانشگاه و کمیته انضباطی باید یک پرونده اخراج یا تعلیق برای وی ترتیب دهیم.

هفتم) وی را از خانواده ای لاابالی که با ارزش ها میانه ای ندارند معرفی کنیم.

هشتم) بگردیم و ببینیم آیا می توان جرم سیاسی ای چیزی نیز به ناف بنده خدا ببندیم یا یک جوری وی را از دوستان فلان دانشجوی سیاسی یا معترض زندانی مثلا دانشگاه شیراز معرفی کنیم یا نه.

صحنه و شرایط قتل:

اول) مقتول مزاحم یکی از خواهران شده ( باید این را که می گویند طرف نامزد و یا همسرش بوده کلا انکار کنیم) و بگوئیم که بر خلاف ادعاهای عناصر مشکوک و پلید و فاسد دانشگاه وی در صف اتوبوس نبوده بلکه صف اتوبوس را بر هم زده (یکی دو عدد از برادران و خواهران بسیج باید حاضر به سوگند دروغ خوردن بشوند که مهم نیست و ثواب نیز دارد چرا که پای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی در میان است).

دوم) قاتل عزیز با کمال آرامش به سمت مقتول می رود و وی را به رعایت حدود و تقوی الهی توصیه می کند.

سوم) مقتول از جیب خود چاقو را بیرون می آورد و ضمن ناسزا گفتن به مقامات کشوری و لشگری علی الخصوص مقامات خیلی خیلی خیلی بالا به سمت قاتل حمله ور می شود.

چهارم) قاتل عزیز با مهرورزی اسلامی و با آرامش کامل چاقو را از دست مقتول در می آورد.

پنجم) مقتول که این نقشه شوم خود را بر باد رفته می بیند برای بی اعتبار کردن این برادر قاتل، خود را چند بار محکم به تیغه چاقوئی که دست وی بوده می کوبد.

ششم) قاتل مهرورز بلافاصله با بکار بردن رافت اسلامی سعی در احیای قلبی ریوی مقتول پلید می نماید که متاسفانه معالجات موثر واقع نمی شود و مقتول که حتی در زمان جان دادن نیز از توهین به مقامات نظام دست نکشیده بوده جان به جان آفرین تسلیم می کند.

هفتم) باید در هرجای بیانیه که شد از «رافت اسلامی» و «تخفیف مجازات» و این حرفها سخن بگوئیم و چند مثال هم از خود سر هم کنیم که حضرت علی (ع) و پیامبر اسلام (ص) در برخورد با موارد مشابه چگونه طرف را بخشیدند و از این حرفها. یک دو حدیث هم چاشنی اش کنیم بد نیست.

در خاتمه به برادران بسیجی توصیه می کنم که در انتهای بیانیه شان تا می توانند فحش و بد و بیراه بار تیره دلان و خفاش صفتان وکوردلان و کفار و منافقین و معاندین و از این دست بکنند که دردیدن حقایق کور و کر هستند و می خواهند با تغییر حقایق بی گناهی را به بالای دار بفرستند. تا حد امکان سعی نمائید هرکس که حرفی در مخالفت با این بیانیه شما زد را به امپریالیسم و صهیونیسم و دشمنان قسم خورده این آب و خاک بچسبانید و وی را مخالف انرژی هسته ای و رهبری و نظام معرفی کنید تا کسی نتواند علیه این بیانیه شما حرفی بزند.

برادران و خواهران بسیج دانشجوئی و غیر دانشجوئی اگر سوال دیگری دارید با اینجانب تماس بگیرید تا ارشادات لازم انجام شود.

و من الله التوفیق و علیه التکلان

ققنوس

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: