اعتراض به رژیم تندرو دور قالب پنیر

از رادیو فردا. قسمت های رنگی از نگارنده این وبلاگ است. اصل خبر را هم از این لینک می توانید بخوانید:

——————————————————
تونی بلر: ایران «وصله ناجور» است
تونی بلر، نخست وزير بريتانيا روز سه شنبه در جلسه مطبوعاتی خود با انتقاد از سياست های ايران در منطقه، جمهوری اسلامی را عامل گسترش ناامنی و بی ثباتی در خاورميانه دانست . (صحت خواب آقای نخست وزیر شیر پیر استعمار!!!)
آقای بلر که پس از بازگشت از آمريکا و ديدار با رييس جمهور اين کشور درباره آينده عراق با خبرنگاران ديدار داشت، از ايران به عنوان «دردسر» در منطقه ياد کرد . تونی بلرگفت: ايران در حال حاضر و با قصد قبلی، بزرگترين دردسر برای کشورهای مدرن و برای ما ، بريتانيا، در منطقه است.» (عیبی ندارد. خودت رو ناراحت نکن تونی عزیز. به همون آقای جک استرا که در زمان وزارت امور خارجه اش بهش در محافل غیر رسمی سیاسی تان می گفتند «آقا جک تهرانی» بگو یک سفر دیگه به ایران بکند. شما اروپائی ها که خوب بلدید آه و فغان و تهدید و داد و بیداد راه بیاندازید و بعد با یکی دو قرار داد چرب و نرم قضیه را فیصله بدهید. بروید تهران یک قرار داد جدید ببندید، گوربابای عراق و مردم منطقه).
نخست وزير انگليس همچنين ايران را «وصله ناجور» دانست و گفت: ايران در شرايط فعلی، بزرگترين تهديد استراتژيک در کل منطقه خاورمیانه محسوب می شود . (تا وقتی که ایران رفیق گرمابه و گلستان تان بود و دست شما توی جیب آن، علیرغم داشتن برنامه پنهان اتمی و موش دوانی هائی که در لبنان می کرد ایران هیچگونه تهدیدی به حساب نمی آمد. اما از وقتی که ایران تبدیل شده به سگ دست آموز روسیه و برای چینی ها دم تکان می دهد تبدیل شد به «تهدید استراتژیک». این آقای بلر همچین حرف می زند انگار که ایشان و اعوان و انصارشان داشته اند زندگی شان را می کرده اند در باغ گلها که ناگهان دل آسمان شکافته و دستی مقتدر ایران را در خاور میانه قرار داده و بصورت «تهدید استراتژیک» درش آورده! تونی جان، این همان ایرانی است که بیست و هشت سال است هرچه که کرده از کشتن و خفه کردن مخالفانش در داخل بگیر تا ترور و آدم کشی در قلب اروپا و تا تجهیز تسلیحاتی و کمک مالی به حزب الله لبنان و تا این سه سال آخر کمک به کشته شدن سربازان شما و آمریکا همه و همه آنچه که کرده با لبخند شما مواجه گشته. نهایت توپ و تشری که از شما خورده یک اخم بوده. همین. حالا می خواهی پنجه توی روی شما نکشد؟)
آقای بلر هفته گذشته در کنفرانس خبری مشترک با جرج بوش، به نقش ايران در عراق اشاره کرده و گفته بود از دخالت های ايران در عراق و انتقال اسلحه به جنوب عراق، مطلع است . (اوا خاک عالم! شما از کجا مطلع شدید؟ حالا یک ده دوازده سالی هم زمان صرف بررسی قضیه می کردید قبل از اینکه بگوئید «مطلع» هستید. آدم که نباید با این سرعت! به جوان مردم تهمت بزند).
جمهوری اسلامی همواره دخالت در اوضاع داخلی عراق را رد کرده است و ناامنی های عراق را با حضور نيروهای آمريکايی در عراق مرتبط می داند .
تونی بلر، با انتقاد شديد از برگزاری کنفرانس هولوکاست در تهران، جمهوری اسلامی را دولتی خطرناک و تندرو خوانده است . (جان من؟ خطرناک است؟ تند رو است؟ این را بعد از اینکه سه سال مذاکره کردند با شما برای توقف غنی سازی و آخرش رسما گفتند سر کار تان گذاشته اند فهمیدید یا قبلش هم می دانستید؟)
نخست وزير انگليس گفت: برگزاری کنفرانس و زير سوال بردن مرگ ميليون ها انسان به اندازه کافی شوک آور است. ضمن اين که رييس سابق «کوکلوس کلان» را هم دعوت کرده اند. مشخص نيست ديگر چه مدرکی بايد باشد که نشان دهد اين رژيم افراطی است . (احسنت آقای تونی بلر عزیز! بله شما ای خوانندگان این وبلاگ که روابط سیاسی اقتصادی کلانی با رژیم ایران دارید، آقای تونی بلر چه مدرکی باید به شما خوانندگان این وبلاگ نشان بدهد که این رژیم افراطی است تا روابط خود با آن را قطع کنید؟ آهای عمه بدری بی چشم و رو، روابط تجاری و سیاسی ات را با ایران قطع کن دیگر. مگر نمی بینی بیست و هشت سال است داد و فغان تونی بلر و دولت فخیمه به هوا بلند است از دست اجحاف های رژیم؟ و تو عمه بی حیای من می گوئی این رژیم افراطی نیست و هر سال میلیارد میلیارد واردات و صادرات تجاری و صنعتی با آن داری؟ دیگر چه سندی می خواهی آقای تونی بلر نشانت بدهد تا بفهمی که این رژیم افراطی است و باید رابطه خود را از درون کاخ ریاست جمهوری خانه محمد آقا (شوهر عمه من) واقع در مهرآباد جنوبی با کاخ ریاست جمهوری خیابان پاستور قطع کنی؟ آقای بلر محترم، این ها را ببخشیدشان، همه که مثل شما فهمیده نیستند و غم بشریت برشان نداشته که! به روی چشم. من به علی آقا بقال محله سابق مان هم می گویم روابط تجاری خود با این رژیم افراطی را کم و بلکه قطع کند. خوب شد؟)
تونی بلر، با انتقاد شديد از برگزاری کنفرانس هولوکاست در تهران، جمهوری اسلامی را دولتی خطرناک و تندرو خوانده است. (ای وای! ایش! مامانم اینا! میگویم یک وقت این خبرنگارهای حاضر در جلسه مطبوعاتی لپ تو را نکشند با این همه شیرین زبانی آقای بلر!) گفته شده که ديويد ديوک، رهبر سابق کوکلوس کلان ها هم برای کنفرانس هولوکاست به تهران دعوت شده است .
کوکلوس کلان ها گروهی است افراطی که در سال ۱۸۶۵ تاسيس شده و از شعارهای آنها برتری نژاد سفيد بر سياه است. اين گروه به استفاده از خشونت معروف هستند .
آقای بلر گفت: شک دارم اکثريت مردم ايران از چنين رژيم افراطی حمايت کنند . (برای اینکه بفهمید شک شما چه تاثیری بر نمازی که به سمت تهران و دلارهای نفتی آن می خوانید دارد به سایت های علمای اعلام قسمت جداول لگاریتمی شک نماز رجوع نمائید)
نخست وزير انگليس در ادامه، ايران را به دردسرسازی متهم کرد و گفت: هر چه در منطقه بيشتر نگاه کنيم، تاثير منفی ايران را بيشتر می بينيم (به دریا بنگرم دریا تو بینم-به صحرا بنگرم صحرا تو بینم ، درخت و جنگل و کوه و در و دشت-به هرجا بنگرم قامت رعنات بینم) و حالا با برگزاری اين کنفرانس می بينيم که تنفر و جدايی طلبی نسبت به ديگر اديان توسط اين حکومت، هر چند که با ديده شک بنگريم، واقعی است . (وای تونی! تو که بازم صحبت «شک» رو می کنی، مگر نرفتی روی وب سایت علماء؟)
ايران کنفرانس بررسی هولوکاست را طی روزهای دوشنبه و سه شنبه در تهران برگزار کرد که نارضايتی های بين المللی زيادی به همراه داشت . (سران و مقامات اکثر کشورهای جهان -منجمله اسرائیل- به مدت یک دقیقه و نیم شروع به تکان دادن کله از چپ به راست و بالعکس نمودند و به همراه آن عبارت «نچ، نچ» را از دهان های مبارک شان صادر فرمودند. بعد مشغول کارهای روزانه شان شدند. در ضمن همگی به رئیس دفترهای شان گفتند که یک بیانیه شدید اللحن تایپ بکنند تا در آخر وقت اداری فکس شود برود دفتر آقای احمدی نژاد. ایشان هم وقتی فکس ها را گرفت همه را در یک پوشه زیبا گذاشت و زد زیر بغلش و سر راه خانه که می خواست برای «منزل» پنیر بخرد محتویات پوشه را داد به آقا ناصر (بقال سر کوچه شان) که توی فکس ها و نامه های اعتراضی سران کشورهای دنیا، تخمه ژاپنی و آفتابگردون بپیچد و بدهد دست بچه های محل. راستی چون آقا ناصر نایلونش تمام شده بود، دست کرد و اولین کاغذ روی بسته کاغذها را برداشت و پنیر رئیس جمهور را در آن پیچید و خدمتشان داد. مذاق اعتراض شدید اللحن اسرائیل با بوی پنیر تبریز آشنا شد.)

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: