طرح موفقی با ۶۰ درصد خطا

سردار زارعي با اشاره به دستگيري 1300 تن از اراذل و اوباش در سطح استان تهران طي اجراي مرحله اول طرح ارتقاي امنيت اجتماعي تصريح کرد: از اين ميان، 781 تن به دليل اينکه هنگام دستگيري، جرمي مرتکب نشده بودند، با اخذ تعهد آزاد شدند، 180 تن بر اساس نظر قاضي پرونده با سپردن قرار وثيقه آزاد و در اين بين 160 تن به زندان معرفي شدند.
——————————-
این مصداق همان «اول می‌برند بعدا می‌شمارند» است. در این طرح، از هر ده نفر دستگیر شده شش نفرشان «هنگام دستگیری جرمی مرتکب نشده بودند» (۷۸۱ نفر). این خود نشانگر دقت کار پلیس است. بعد هم از ایشان «اخذ تعهد» کرده‌اند و آزادشان نموده‌اند. اگر جرمی مرتکب نشده‌اند، دیگر اخذ تعهد کدام است؟ اگر جرمی مرتکب شده‌اند در قبل و مجازاتش را کشیده‌اند، باز هم اخذ تعهد آن هم مدتی بعد از تمام شدن مجازات قانونی برای چه است؟ اگر هم جرمی مرتکب شده اند در قبل ولی مجازاتش را نکشیده‌اند که طبعا نباید آزاد شوند و باید به دادگاه معرفی شوند. کسی که جرمی مرتکب نشده، بازهم باید تعهد بدهد؟ آن هم در عملیات «دقیق و حساب شده‌ای» که شصت درصد خطا دارد؟
ضمنا تکلیف آن ۱۷۹ نفر دیگر (۱۱۲۱=۱۶۰+۱۸۰+۷۸۱) را هم اگر معلوم کنید حساب ۱۳۰۰‌ نفرتان درست می‌شود. ارائه آماری که ۱۴ درصد خطا دارد (۱۷۹ نفر)، از طرحی که ۶۰ درصد خطا داشته بعید نیست.

یک پاسخ to “طرح موفقی با ۶۰ درصد خطا”

  1. دبوانه عاقل Says:

    اولاً نکته سنجیت محشره … مچ آمار رو خوب گرفتی
    ثانیاً در مورد خواهران بسیجی ، چیز خاصی نمی توانم بگویم چرا که ترشحاتشان حتی به درد خانه های عفاف هم نمی خورد با آن هیبت هایشان ولی در «پست» شاید «پیشتاز» بتوانند بشوند !!!ـ

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: