انرژی هسته‌ای حق مسلم ماست؛ خلیج فارس ماها، العربیِ اوناست

این توضیحات به توسط همان مقام محترمی که در مصاحبه تلویزیونی گفت «خلیج عربی» رسما نوشته شده، درون یک بطری خالی سرکه (با در نظر گرفتن تمام جوانب شرعی و اخلاقی آن) قرار گرفته و به آب همان خلیج فارس انداخته شده. امروز صبح که رفته بودم دم دریاچه نزدیک منزل‌مان برای گرفتن وضو به نیت نماز صبح دیدم که بطری روی آب شناور است. از آب گرفتمش و تصمیم گرفتم متن آن را اینجا برای روشن شدن اذهان عمومی قرار دهم. ایشان (یعنی همان سردار روزبهانیان رئیس پلیس امنیت اخلاقی ایران) پس از هفت هشت ده صفحه بسمه‌تعالی و انواع و اقسام دعا‌های مختلف در اول نامه‌شان می‌فرمایند:

————————————

حالا مگر چی شده؟ ما خودمان در نیروی انتظامی یک واحد تحقیقات داریم من از دیشب به آنها دستور داده‌ام که تحقیق کنند و ثابت نمایند که این آب‌راهه -که بنام موهوم «خلیج» بتوسط دشمنان انقلاب نامیده می‌شود- در حقیقت عربی است. این برادران و خواهران هم تا صبح با هم بیدار بودند و کار تحقیقی-عملیاتی-اخلاقی کردند و به این نتیجه رسیدند که اینجا (منظور همان به اصطلاح «خلیج» است) از اول یک دشت لم یزرع بوده در زمان خسرو انوشیروان که نام مستعارش «مصدق‌السلطنه» بوده. وقتی به لطف الهی مسلمانان تصمیم به حمله به ایران گرفتند، چون از نظر علمی و صنعتی و غیره در همین‌ جائی در جهان آن روز قرار داشتند که ما الان هستیم و چون ایران آن زمان آمریکای جهانخوارشان بود، آمدند و به حول و قوه الهی و رهنمودهای دلسوزانه زعمای‌شان در محل فعلی دریائی ایجاد کردند تا بتوانند برای حمله به ایران سوار قایق‌ بشوند و از جنوب به ایران استعمارگر حمله کنند.

در آن زمان ایران نیروی دریائی نداشت و ابدا نفهمید که برادران بسیجی در ۱۴۰۰ سال پیش دارند در جنوب کشور دریا می‌سازند. خلاصه مسلمانان به مدد الطاف غیبی الهی زدند ایران را گرفتند. از آن زمان به بعد به این دریا در جنوب ایران «خلیج عربی» گفته می‌شود چون مسلمانان اولیه که سازندگان آن محسوب می‌شوند عرب بودند.

نکته دیگر اینکه یکی از خواهران همان واحد تحقیقات گشت و پیدا کرد که خلیج یعنی پیش رفتگی نمی‌دانم خشکی در آب یا آب در خشکی. علی ایحال چون این پیروزی در حقیقت پیروزی و پیش‌روی مسلمانان بود و نه خشکی و آب، و چون مسلمانان عرب بودند باز هم به این محل باید نام «عربی» داد.

در عین حال نباید از یادبرد که وقتی اعراب به نام این دریاچه اشاره می‌کنند بعضا از ترکیب «خلیج الفارسیه» استفاده می‌کنند که من از پسر ممد آقا پینه دوز محله‌مان که در کاشان سال اول علوم حوزوی را می‌گذراند پرسیدم و ایشان گفتند که چسباندن «الف و لام» عربی به لغت «فارس» نه تنها از نظر لسان عرب غلط است بلکه از نظر شرعی مکروه است و باید از آن اجتناب نمود. اما بکار بردن «الف و لام» در اول «عربیه» و خواندن و نوشتن «خلیج‌ العربیه» نه تنها اشتباه صرف و نحوی نیست بلکه ثواب غلیظه نیز دارد و مستحب است که بعد از هر نماز شب صدبار تکرار گردد.

اصلا در زمان شاه خائن آمریکا با همکاری رژیم غاصب صهیونیستی داشتند طرحی را پیاده می‌کردند تا اسامی شهرها و مکان‌های اسلامی مسلمانان را به اسامی مجعول و غیر شرعی تغییر دهند. مثلا قصد داشتند که شهر خون و قیام «قم» را با «پاریس» در فرانسه خواهر خوانده اعلام کنند. فکرش را بکنید قم بیچاره ما بشود خواهر پاریس با آن برج بلندش.

یا می‌خواستند نام متبرک امام‌زاده حمزه‌علی در روستای شکوس‌خان از توابع بخش چهار مردان‌تپه در فرمانداری حسن‌آباد کرمان را به امام‌زاده بیژن تغییر دهند که البته با هشدار مَراجع همیشه بیدار منطقه این توطئه صهیونیست‌ها نقش بر آب شد. خلیج اصولا عربی را اما متاسفانه صهیونیست‌ها موفق شدند بنام «خلیج فارس» جعل بزنند چون هیچ مرجع بیداری در آن زمان در وسط دریا نبود.

باز هم مدرک؟ به من بگوئید اگر خلیج مورد نظر شما اصطلاحا «فارس» است پس آن استان «فارس» چیست؟ دیدید؟ استان بوشهر که قرار است بشود «استان خلیج فارس» بین استان فارس و خلیج عربی قرار دارد و بنابراین خلیج مذکور اصولا با «فارس» مربوط نیست که بخواهد خلیج فارس باشد.

قانع نشدید؟ خوب، آیا آمریکای جهانخوار استعمارگر… در کشورهای عربی حاشیه همان خلیج پایگاه نظامی ندارد؟ دارد، خوبش را هم دارد و بزرگش را هم دارد. در همین حال که من دارم این را برای شما می‌نویسم آمریکا آمده چند ناو و ناوچه‌اش را در همین خلیج مستقر کرده. اگر خلیج ایرانی بود و فارسی که توی پوز آمریکا می‌زدیم و اجازه نمی‌دادیم از این غلط‌ها بکند. دیدید این خلیج اول و آخرش عربی است؟ حتما عربی بوده که آمریکا توانسته ناوگانش را در آب‌های بین‌المللی آن مستقر کند.

من خودم در زمان نوجوانی که در محضر آیت‌الله انوار مستحیلی سراوانی دامت افاضاته تلمذ می‌کردم، جغرافیای جهان اسلامم همیشه عالی بود. مثلا می‌دانم که مصر که بغل اسرائیل است اکنون در واقع «در بغل اسرائیل» قرار دارد. یا آلمان که در همسایگی ژاپن است سالیانه چندصدهزار زن بدکاره و باند فساد به همسایه دیگرش موریتانی می‌فرستد. امکان ندارد که من نام یک جویبار کوچک مثل همین خلیج فارس را اشتباه بگویم.

با تمام این شواهد و مدارک و بینات، باز هم گروهی بی‌دین و ضد انقلاب و مخملی پیدا شده‌اند و می‌گویند که ما که قرار بود امنیت اخلاقی را برقرار کنیم خودمان نمی‌توانیم در حرف‌زدن‌مان رعایت اخلاق را بنمائیم و باعث جریحه‌دار شدن عواطف هفتاد میلیون نفر می‌شویم. این مغرضان که فیلم ما را روی سایت صهیونیستی «یوتیوب» قرار داده‌اند و با دیک چنی و ریچارد پرل بستنی قیفی می‌خورند بدانند که درصورت حمله آمریکا به ایران اسلامی ما به کشورهای متحد آمریکا و اسرائیل در خلیج عربی رحم نخواهیم کرد و بحرین متعلق به خود ما است.

گروهی دیگر به قصد ضربه زدن به آقا امام زمان که از سربازان جان برکف جمهوری اسلامی هستند،‌ آمده‌اند و گفته‌اند که ما مراقب دهان‌مان نبوده‌ایم. این گمراهان بدانند که ما هیچ حرف بی‌جائی نزدیم، در مجلس رقص کسی نبودیم،‌ با هیچ زنی دست ندادیم و هیچ ادعا نکردیم که مشکل مملکت موی جوانان هست یا نیست. کدام مدرک و بینه دارند این خفاش دلان تا ثابت کنند که ما در حمایت و حفاظت از مقدسات و مرز و بوم میهن اسلامی ضعیف عمل کرده‌ایم؟ فیلمی از ما دارند؟ مدرکی که نشان بدهد ما اشتباه کرده‌ایم؟ اصلا و ابدا.

این برگ‌زیتون‌ها را بر شانه‌های من می‌بینید؟ اصولا کسی که حتی یک ستاره روی شانه‌اش داشته‌باشد و در نیروی انتظامی باشد نه اشتباه می‌کند و نه گناه. قپه و برگ زیتون که جای خود دارد. قانع نشدید؟ آی سرباااااااااااااز! بگیر این …ها را. حالا کارتان به جائی رسیده که نقشه خلیج عربی را از روی دیوار عوض می‌کنید؟ عکس خدا را پاره می‌کنید؟ آی سرباااااااااااز!!!!!!!!!!!!

 در هر حال این بررسی علمی نام خلیج عربی باعث این شد که یک بار دیگر ما بتوانیم بر حق هموطنان‌مان بر داشتن انرژي هسته‌ای تاکید بکنیم و همگی با هم داد بزنیم «انرژی هسته‌ای حق مسلم ماست؛ خلیج فارس ماها، العربی اوناست».

——————

در خاتمه سردار مذکور باز یک هفت هشت ده صفحه پشت و رو انواع دعا و ادعیه و وِرد نوشته‌اند که بنا به رعایت اختصار حذف می‌گردد.

 

Advertisements

3 پاسخ to “انرژی هسته‌ای حق مسلم ماست؛ خلیج فارس ماها، العربیِ اوناست”

 1. کوهیار Says:

  عالي بود ققنوس جان
  مخلصيم

 2. آتوسا Says:

  کاش اصل صحبتشم میاوردی اینجا. نقل به مضمون:
  معاون امنیت اخلاقی ناجا: … بله این باند از حدود 15 زن و ده مرد تشکیل شده بود که دخترها رو از کشورای اسیای میانه، قدیم که بنزین سهمیه بندی نبود از راه زمینی و جدیدا از راه هوایی می آوردن، حالا یا خودشون می خواستن یا گول می خوردن … از ایران به عنوان باراندازی استفاده می کردن برای انتقال اونا به خلیج عربی.

  —————-
  آتوسا خانم اینها ماشاءالله هزار ماشاءالله آنقدر مزخرف می گویند که آدم می ماند کدامش را انتخاب کند و در مورد کدامش بنویسد. هر جمله شان خودش برای خودش می تواند دست آویز یک مقاله طنز گردد.

 3. lifeb4death Says:

  -امام‌زاده بیژن !!! عکس خدا !…که مرجع وسط آب نبود؟!….به نظر میاد مطالعه هنرنمایی‌های خبرگزاری فارس طبع طنز رو در شما به خوبی پرورانده!

  – البته خلیج‌ فارس مال ما نیست. یک پدیده‌ی طبیعی است، به قول خودتون نه عربها اونو ساختن و نه فارسها ! همونطور که دریای عمان مال عمانی‌ها نیست. خلیج فارس هویت،ملیت،نژاد یا زبان ندارد. نکته اینجاست تغییر نام فارس به عربی ماهیت نژادپرستانه و کینه‌توزانه دارد و باید جلوی آن ایستاد. وگرنه من نشنیده‌ام خلیج فارس، فارسی صحبت کند. ما هم باید در این باره به صورت معقولانه و دور از احساس تلاش کنیم تا حقیقت قلب نشود.
  ———————————
  ولله خدمت شما عرض کنم که ظاهرا دارم دچار بیماری «دو شخصیتی» می شوم از بس که مزخرفات «فارس» را می خوانم! در مورد خلیج فارس باید عرض کنم که سعی کردم متن را از زبان یک «احمق کم سواد» درمانده که نمی داند غلطی را که کرده چگونه رفع و رجوع کند بنویسم. ممنون از عنایت شما.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: